top news

Lajmet e fundit

Arsenali dhe Chelsea në gjysmëfinale të Ligës së Evropës Arsenali është

Facebook bllokon grupet e ekstremit të djathtë në Britani

Facebooku ka bllokuar disa individë dhe organizata të së djathtës ekstreme

Kosova

Maqedonia

RECENT NEWS

More News

Bota

Çavuzoglu: Turqia e kupton shqetësimin e NATO-s për sistemin S-400

Turqia e kupton shqetësimin e NATO-s për në lidhje me blerjen e sistemit rus të mbrojtjes ajrore S-400 nga ana e Ankarasë, tha ministri i Jashtëm turk

Maqedonia

Murati: Shqiptarët dhe gjithë qytetarët e Maqedonisë duhet ta votojnë Blerim Rekën

Kryetari i Lëvizjes për Bashkim, Valon Murati i ka dhënë mbështetje kandidatit shqiptar për president të Maqedonisë së Veriut, Blerim Reka. “Shqiptarët dhe

Maqedonia

Ali Ahmeti: Duhet ecur përpara duke tejkaluar inatet e paragjykimet

Bashkimi Demokratik për Integrim, fushatën përmbyllëse për zgjedhjet presidenciale e ka mbajtur në Tetovë, ku kryetari  Ali Ahmeti ju bëri thirrje