Kosova

Ceremonia e ngritjes së flamurit në Ditën e Pavarësisë (Video)

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryeministri, Ramush Haradinaj, kanë marrë pjesë në ngritjen solemne të Flamurit të Republikës së Kosovës.

Me pas krerët shtetëror vazhduan duke bërë nderime para shtatores së presidentit Ibrahim Rugova dhe në tek lapidari i të pagjeturve.

Related Posts

Leave a Reply