Meta uron Fiter Bajramin: Lehtësoni dhe mos vështirësoni, përgëzoni për të mirë dhe mos nxisni urrejtje!

 1,845 total views,  1,845 views today

 1,845 total views,  1,845 views today Presidenti Ilir Meta ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për festën e Fiter Bajramit. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Meta thekson…

View More Meta uron Fiter Bajramin: Lehtësoni dhe mos vështirësoni, përgëzoni për të mirë dhe mos nxisni urrejtje!