“Merrni leje tek zyra e shtypit për daljet në TV”/ Gjekmarkaj përplaset me Bashën dhe Rushajn: Jam intelektual, s’bëhem vartës

 8,000 total views,  3,004 views today

 8,000 total views,  3,004 views today Po ashtu, gjatë mbledhjes së djeshme, kreu i grupit parlamentar të demokratëve, Alfred Rushaj kërkoi që për daljet mediatike, deputetët të…

View More “Merrni leje tek zyra e shtypit për daljet në TV”/ Gjekmarkaj përplaset me Bashën dhe Rushajn: Jam intelektual, s’bëhem vartës