Dy të vdekur dhe 98 raste me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

 583 total views,  1 views today

Dy të vdekur dhe 98 rastë të reja me koronavirus ka shënuar Maqedonia e Veriut, të dielën.

Deri tash, janë regjistruar 15,791 raste pozitive prej të cilëve 13,184 janë shëruar ndërsa 648 kanë vdekur.

Raste aktive janë 1,959 persona të infektuar.

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •