Katërvjeçarja që pastron oqeanet nga plastika

 201 total views,  1 views today

Nina Gomes nuk është aktiviste e zakonshme mjedisore.

Me syze rozë, dhe vetëm 4 vjeçe, ajo mbledh me babanë e saj mbeturina nga uji përgjatë plazheve të Rio-de-Zhanejros, në Brazil.

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •