Sports UK

Paraqitja e 100-të e Shkodran Mustafit te Arsenali

Shkodran Mustafi e bëri sot paraqitjen e 100-të për klubin e tij, Arsenalin, dhe ai është shprehur i kënaqur që këtë arritje e shënoi me një fitore.

Arsenali siguroi fitore me rezultat 2:1 ndaj Huddesfieldit sot, në kuadër të Premierligës.

Kjo ishte ndeshja e 100-të për Musfatin në fanellën e klubit londinez dhe ai e shprehu lumturinë e tij për këtë arritje përmes një postimi në llogarinë e tij në rrjetin social Instagram.

“Ishte mirë që e morrëm një fitore në paraqitjen time të 100-të për Arsenalin”, shkruan Mustafi në Instagram.

Related Posts

Leave a Reply