Bota Sports

Supër Rashica shënon dy gola

Përfaqësuesi i Kosovës, Milot Rashica ka shënuar sot dy gola në fitorën e klubit të tij.

Werder Bremen e mposhti Augsburgun me rezultat 4-0, ndërsa Rasica ishte vendimtar në këtë fitore, duke shënuar dy gola (5’ dhe 28’).

Rashica këtë javë ishte vendimtar edhe në kualifikimin e kubit të tij në gjysmëfinale të Kupës s Gjermanisë.

Rashica tanië shtë shnëdërruar në lojtarin kyq te Bremeni, transmeton Alb Uk Tv.

Related Posts

Leave a Reply