Sports

Këto janë çiftet çerekfinale në Ligën e Kampionëve

Është hedhur shorti për fazën çerekfinale në Ligën e Kampionëve në Nyon të Zvicrës.

Barcelona dhe Manchester United wshtw ndeshja kryesore.

Ajaxi do të përballët me Juventusin, derisa Tottenhami do të luajë kundër Manchester Cityt.

Ndërsa, gjiganti tjetër anglez, finalisti i vitit të kaluar, Liverpooli, do të ndeshet me Porton. 

Pa dyshim, dueli kryesor në këtë fazë do të jetë Barcelona kundër Manchester Unitedit.

Related Posts