Albania

Kryemadhi dhe Basha takohen në selinë blu

Pak më parë kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka mbërritur në selinë blu për një takim me kreun e PD-së Lulzim Basha.

Nuk dihet ende arsyeja e takimit, por mbledhja e liderëve opozitarë vjen një ditë para seancës parlamentare./Top Channel/

Related Posts