Home Archive by category Speed

Speed

Speed

Kosova e mund Greqinë

Ekipi kombëtar U19 i Kosovës e ka mposhtur 1:0 Greqinë U19, në një ndeshje të turneut “Roma Caput mundi” të martën. Venhar Hyseni e realizoi atë që ishte goli i vetëm dhe i triumfit për ekipin kombëtar verdhekaltër kundër grekëve në ndeshjen e dytë në këtë turne. Hyseni shënoi golin e fitores Continue Reading