Producentja Eva Dushaj publikon kengen “Letter to the Home Office”

 403 total views,  1 views today

Ne profilin e saj ne Facebook ajo shprehet:

Ju ftoj të ndiqni një projekt të ri që kam realizuar me një nga artistet që menaxhoj.

Ky është një mesazh per Home Office ne Mbreterine e Bashkuar. Shume prej nesh e kane perjetuar emigrimin, dhe e dine qe e kemi plage ne zemer. Kenga flet se si gjithmone jemi shtypur e gjykuar ne vendet ku kemi emigruar, por ne nuk jemi dorezuar kurre. Sa me te larta na i kane ngritur muret dhe kufinjt aq me te forte na kane bere.

Nuk është e lehtë të braktisesh familjen e atdheun për një jetë më të mirë.

Ju lutem, shpërndajeni nëse ju pelqeu pasi na ndihmoni shumë dhe bëhuni pjesë e udhetimit tone. Ndiqeni artisten ne Instagram @esmeraldalami ose kompanine time ne @eaglesflymusic.


Faleminderit paraprakisht! 💕

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •