Veshja më e bukur në mbremjen e çmimeve Oscar

 418 total views,  1 views today

Mbrëmjen e djeshme u realizua ndarja e çmimeve Oscars, në një ceremoni madhështore.

Oscars 2018 është një nga evenimentet më të mëdha të botës së konematografisë, që bashkoi gjithë yjet e Hollywood.

Kurioziteti për paraqitjen më të mirë ishte i madh, dhe ndaj ne po ju themi se cila është zgjedhur si aktorja e veshur më mirë në ceremoninë e 90-të së ndarjes së çmimeve Oscars.

Aktorja Jennifer Lawrence, kryeson listën për fustanin më të bukur.

Ajo u shfaq në pistë me një fustan mahnitës të markës Dior, një fustan i gjithi i metaltë.