Talat Xhaferi e uron Vjosa Osmanin

 591 total views,  2 views today

Kryeparlamentari Talat Xhaferi, ka dërguar urime deri te Vjosa Osmani, për zgjedhjen si presidente e Kosovës.

“Urime Vjosa R. Osmani,
Urime Presidente e Republikës së Kosovës! Politikane, grua dhe mbi të gjitha njeri me vlera, virtyte dhe qëndrim sypatrembur. Uroj që shpresat, besimi dhe mbështetja e fuqishme të jenë shtytësi më i madh në realizimin e vizionit dhe largpamësisë tënde për një shtet të zhvilluar, demokratik dhe mik i Republikës së Maqedonisë së Veriut”, shkroi Xhaferi.

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •