“Masa me efektin domino”, Holanda në alarm nga klanet shqiptare të drogës. Prokurori: Autorët shpesh kanë dokumente italiane apo grek

Luftërat e bandave dhe vrasjet po tronditin Holandën dhe klanet kriminale po depërtojnë në sistemet sociale me marrëveshje kokaine dhe marijuanë në një shkallë të…

View More “Masa me efektin domino”, Holanda në alarm nga klanet shqiptare të drogës. Prokurori: Autorët shpesh kanë dokumente italiane apo grek

“Çështja Beleri, pengesë për integrimin evropian”- Deputeti i PL: Rama nuk e do anëtarësimin në BE. Kryetarët e tij vazhdojnë punën edhe pse janë të akuzuar

Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka komentuar deklaratat e Greqisë në lidhje me çështjen Beleri, ku kanë paralajmëruar se nuk do të mbështesin…

View More “Çështja Beleri, pengesë për integrimin evropian”- Deputeti i PL: Rama nuk e do anëtarësimin në BE. Kryetarët e tij vazhdojnë punën edhe pse janë të akuzuar

“Ndaj dy kryebashkiakësh ka prova, por janë ende në detyrë”, Beleri për median greke: Shteti i së drejtës në Shqipëri nuk funksionon!

“Sundimi i ligjit në Shqipëri nuk funksionon”, ka deklaruar për median greke “SKAI” Fredi Beleri nga burgu i Durrësit, aty ku ndodhet në paraburgim. “Më…

View More “Ndaj dy kryebashkiakësh ka prova, por janë ende në detyrë”, Beleri për median greke: Shteti i së drejtës në Shqipëri nuk funksionon!