Idris Elba tregon xhentilesën e tij në tapetin e kuq, teksa kujdeset të mbajë fustanin e gruas derisa ajo merr pozën perfekte

 18 total views,  18 views today

 18 total views,  18 views today Idris Elba dhe gruaja e tij Sabrina ishin dukeshin më se elegantë në tapetin e kuq të premten, në festivalin e…

View More Idris Elba tregon xhentilesën e tij në tapetin e kuq, teksa kujdeset të mbajë fustanin e gruas derisa ajo merr pozën perfekte

Kanadaja sanksionon edhe një miliarder rus, pronari i gazetave britanike “The Independent” dhe “Evening Standard”

 70 total views,  70 views today

 70 total views,  70 views today Kanada ka sanksionuar Alexander Lebedev, një ish-agjent i KGB-së, pronar i gazetave britanike “Evening Standard” dhe “The Independent”, dhe financues i…

View More Kanadaja sanksionon edhe një miliarder rus, pronari i gazetave britanike “The Independent” dhe “Evening Standard”

VIDEO/ U dyndën në fushë pasi siguruan mbijetesën, trajneri i Crystal Palace godet me shkelma tifozët e Everton-it

 210 total views,  26 views today

 210 total views,  26 views today Një ngjarje e shëmtuar është kapur nga kamerat pasi Everton siguroi mbijetesën në Premier League në fitoren me përmbysje me rezultatin…

View More VIDEO/ U dyndën në fushë pasi siguruan mbijetesën, trajneri i Crystal Palace godet me shkelma tifozët e Everton-it