Yakin flet për Xhakën dhe fitoren ndaj serbëve: Nuk kam qenë kurrë në një situatë të tillë, udhëtimi ynë nuk ka përfunduar ende

 1,159 total views,  16 views today

 1,159 total views,  16 views today Zvicra ka arritur fitore të madhe ndaj serbisë 3-2, për të kaluar në 1/8 e finales në Kupën e Botës. Xherdan…

View More Yakin flet për Xhakën dhe fitoren ndaj serbëve: Nuk kam qenë kurrë në një situatë të tillë, udhëtimi ynë nuk ka përfunduar ende