I sugjerojnë ndërhyrje kirurgjikale për dobësim, Bebe Rexha: Unë ha shumë dhe kam çrregullim hormonal që më bën të shtoj peshë

 24,819 total views

 24,819 total views Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është duke shijuar suksesin e këngës së saj më të fundit “I’m good (Blue)” me David…

View More I sugjerojnë ndërhyrje kirurgjikale për dobësim, Bebe Rexha: Unë ha shumë dhe kam çrregullim hormonal që më bën të shtoj peshë