Reali vendos ta shesë Balen

 192 total views,  1 views today

Real Madridi ka vendosur ta shesë yllin Gareth Bale.

Klubi spanjoll thuhet se do të kërkojë 25 milionë euro dëmshpërblim për ta liruar sulmuesin e krahut.

Bale aktualisht është i huazuar te Tottenahmi, me të drejtë blerjeje në fund të sezonit.

31-vjeçari te klubi londinez në 21 paraqitje në të gjitha garat ka shënuar tetë gola dhe ka bërë tri asistime.

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •