Idrizi debuton në Bundesligë

 215 total views,  1 views today

Blendi Idrizi ka debutuar sot në Bundesligë në humbjen që Schalke e pësoi 2:1 në shtëpi nga Hertha e Berlinit.

Idrizi luajti 77 minuta, ndërsa për Schalken titullar ishte po ashtu edhe Shkodran Mustafi dhe luajti tërë ndeshjen.

Schalke ka rënë nga Bundesliga tashmë. Dy xhiro pa përfunduar stinori i ka 13 pikë nga 32 ndeshje.

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •