Jose Mourinho përzgjedh formacionin e Anglisë

 114 total views,  1 views today

Jose Mourinho, tashmë trajner i Romës Në Serie A pas shkarkimit nga Tottenhami, do të jetë komentues në media të ndryshme për Kampionatin Europian.

Së fundmi ka qenë i ftuar në “Talksport” ku ka zbuluar 11-shen me të cilën, sipas tij, Anglia mund të shkojë larg në “Euro 2020”.

Mourinho ka lënë jashtë dyshen e Manchester United dhe Manchester City, Marcus Rashford dhe Raheem Sterling.

Image
Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •