Lila i tregon Ilir Shaqirit se si motivoheshin në Kombëtare me këngët e tij

 2,491 total views,  1 views today

Ish futbollisti i Kombëtares Kuq e Zi, Andi Lila ka qenë një tjetër i ftuar në emisionin “Shiko kush luan” të Luana Vjollcës

Futbollsti i Kombëtares ka qenë i ftuar në këtë emision bashkë me këngëtarin Ilir Shaqiri, një emision që i është kushtuar Ditës së Flamurit dhe datës së shpalljes se Pavarësisë së Shqipërisë.

Lila në një moment i ka rikujtuar një moment interesant Ilir Shaqirit.

“”Desha të tregoj diçka që jo shumë e dinë, por shumë duan ta dinë se shpeshherë në autobusin e Kombëtares kur niseshim për ndeshje, ne i dëgjonim këngët e Ilir Shaqirit, por mbi të gjitha Ilir Shaqiri e ka kënduar këngën e ushtar Kavajës. Edhe unë e ndjej veten ushtar Kavaja”, ka thënë Lila.

Gjatë këtij emisioni ka folur edhe futbollisti i Kombëtares se Kosovës, Florent Hadërgjonaj.

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •