Maqedoni, 39 të vdekur dhe 1237 raste të reja me Covid-19

 265 total views,  1 views today

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 3200 testime, nga ku 1237 persona kanë pozitiv në COVID-19.

39 persona kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit si pasojë e infektimit me COVID-19.

Nga ministria gjithashtu njoftojnë se 749 persona janë shëruar plotësisht nga COVID-19, pas dy testimeve të njëpasnjëshme negative.

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •