Barcelona vazhdon me fitore

 152 total views,  1 views today

Barcelona ka mposhtur në udhëtim skuadrën e Osasunës me rezultat 0:2.

Për Blaugranasit golat u realizuan nga Jordi Alba në minutën e 30-të dhe 18-vjeçari Ilaix Moriba në minutën e 83-të. Të dy golat u asistuan nga Lionel Messi.

Barcelona tash ka 56 pikë në vendin e dytë, dy më pak se Atletico në vendin e parë e që ka dy ndeshje më pak. Osasuna ka 28 pikë në vendin e 13.

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •