Maqedoni, 103 pjesëtarë të policisë në izolim

 339 total views,  1 views today

103 pjesëtarëve të policisë u është shqiptuar masa e izolimit.

Akoma nuk dihen detaje se si erdhi deri tek kontakti me të  infektuar  me Covid-19, megjithatë Alsat jozyrtarisht mëson se 103 pjesëtarët e policisë që janë futur në izolim vijnë nga Shkupi, Tetova dhe qytetet tjera të vendit dhe bëhet fjalë për pjesëtarë të njësitit për intervenim të shpejtë EBR./Alsat/

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •