Shqipëri, 13 të vdekur dhe 737 raste të reja në 24 orë

 1,769 total views,  1 views today

Vijon të mbetet e rëndë situata në vendin tonë nga Covid. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 13 të vdekur  dhe 737 raste të reja pozitive në 2470 testime të kryera.

Ndërkohë në tre spitalet Covid po trajtohen  443, 10 në terapi intensive, 5 prej të cilëve në intubim.

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •