Nga 45 minuta me traget në vetëm 7 me tren ose 10 me makinë/ Gjermania dhe Danimarka me tunelin më të gjatë nënujor në botë

 10,191 total views

 10,191 total views Duke zbritur deri në 40 metra nën Detin Baltik, tuneli më i gjatë i “zhytur në ujë” në botë do të lidhë Danimarkën…

View More Nga 45 minuta me traget në vetëm 7 me tren ose 10 me makinë/ Gjermania dhe Danimarka me tunelin më të gjatë nënujor në botë