Vucic do i përgjigjet ashpër Brukselit, eurodeputetët: Të ndalet procesi i pranimit të Serbisë në BE

 589 total views,  1 views today

 589 total views,  1 views today Bashkimi Europian nuk mund të vazhdojë negociatat e pranimit me Serbinë, nëse ky shtet nuk respekton sanksionet kundër Rusisë. Ky është…

View More Vucic do i përgjigjet ashpër Brukselit, eurodeputetët: Të ndalet procesi i pranimit të Serbisë në BE

Rusët po paguajnë deri 28 mijë euro për një vend në një aeroplan privat për t’u larguar, pas thirrjes për luftë nga Putini

 1,810 total views

 1,810 total views Kërkesat për vende në aeroplanë privatë janë rritur me të madhe në Moskë pasi Vladimir Putin urdhëroi mobilizimin e parë që nga Lufta…

View More Rusët po paguajnë deri 28 mijë euro për një vend në një aeroplan privat për t’u larguar, pas thirrjes për luftë nga Putini

Mobilizimi në Rusi, i riu hyri në zyrën e rekrutimit me një pushkë dhe filloi të qëllonte, plagosi edhe shefin e zyrës

 632 total views

 632 total views Mobilizimi i parë ushtarak i Rusisë që nga Lufta e Dytë Botërore, të cilin presidenti Vladimir Putin njoftoi të mërkurën, shkaktoi protesta në…

View More Mobilizimi në Rusi, i riu hyri në zyrën e rekrutimit me një pushkë dhe filloi të qëllonte, plagosi edhe shefin e zyrës

Putini në panik ‘zhduket në pallatin e tij të fshehtë pyjor’ mes demonstratave kundër luftës në disa pjesë të Rusisë

 9,374 total views

 9,374 total views Presidenti rus Vladimir Putin u arratis në kompleksin e tij të fshehtë të pallatit pranë liqenit Valdai, diku midis Moskës dhe Shën Petersburgut,…

View More Putini në panik ‘zhduket në pallatin e tij të fshehtë pyjor’ mes demonstratave kundër luftës në disa pjesë të Rusisë