U hodh në lumin e acartë! Boksieri britanik humb jetën pasi e lë zemra

 127 total views,  1 views today

Gazeta The Sun shkruan se një 16-vjeçar ka ndërruar jetë duke u larë në lumë me shokët e tij. Bëhet fjalë për boksierin Frank Varey i cili vetëm pak momente para se të gjente vdekjen kishte postuar në rrjetet sociale një video duke u larë se bashku me shokët e tij ne lumin Dee në Cheshire të Anglisë.

 16-vjeçari kishte filmuar shokët e tij të cilët zhyteshin me radhë në lumë dhe fatkeqësisht radha e tij kishte qenë edhe momenti i fundit i jetës së tij. Autoritetet britanike kishin bërë thirrje kohët e fundit që njerëzit të shmangnin larjen në lumenj, pasi ishte e rrezikshme për shkak të temperaturave.

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •