Merret vendimi: Alec Baldwin është zyrtarisht i akuzuar për vrasjen e kinematografes Halyna Hutchins në xhirimet e “Rust”

 11,593 total views,  11,593 views today

 11,593 total views,  11,593 views today “Aktori dhe producenti Alec Baldwin është akuzuar penalisht në lidhje me të shtënat fatale të vitit 2021 në xhirimet e filmit…

View More Merret vendimi: Alec Baldwin është zyrtarisht i akuzuar për vrasjen e kinematografes Halyna Hutchins në xhirimet e “Rust”

“E kisha paralajmëruar…”, Karamuço plas “bombën”: Hakerohet “Air Albania”, ja afati që i është vendosur kompanisë

 14,854 total views,  14,788 views today

 14,854 total views,  14,788 views today Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço, ka reaguar lidhur me paralajmërimin e tij për sulmet kibernetike në vend ndaj kompanive të sektorit…

View More “E kisha paralajmëruar…”, Karamuço plas “bombën”: Hakerohet “Air Albania”, ja afati që i është vendosur kompanisë

Lojtari spanjoll zbuloi rastësisht se ishte princ: Tani ai ka një ishull, një titull dhe miliona dollarë që nuk i fitoi nga futbolli

 67 total views,  59 views today

 67 total views,  59 views today Jordi Amat është një futbollist spanjoll tridhjetë vjeçar, i cili nuk është shumë i njohur për publikun e gjerë. Duhet pranuar…

View More Lojtari spanjoll zbuloi rastësisht se ishte princ: Tani ai ka një ishull, një titull dhe miliona dollarë që nuk i fitoi nga futbolli