Trajkoviq pas marrëveshjes Kosovë-Serbi: Mbyllet qendra e regjistrimit të veturave në Rashkë, nuk ka më targa “KM”

 220 total views

 220 total views Kryetarja e Lëvizjes Evropiane të Serbëve nga Kosova, Rada Trajkoviq ka komentuar arritjen e marrëveshjes ndërmjet Kosovës dhe Serbisë për targat, në Bruksel.…

View More Trajkoviq pas marrëveshjes Kosovë-Serbi: Mbyllet qendra e regjistrimit të veturave në Rashkë, nuk ka më targa “KM”

Pas çlirimit të Khersonit u pritën si heronj të vërtetë, momenti kur ukrainasit që ishin në vijën e frontit befasojnë familjarët e tyre

 55 total views

 55 total views Pas çlirimit të Khersonit, ushtarët ukrainas kanë pasur rastin të ribashkohen me familjet e tyre që gjendeshin në këtë qytet, dhe në pamundësi…

View More Pas çlirimit të Khersonit u pritën si heronj të vërtetë, momenti kur ukrainasit që ishin në vijën e frontit befasojnë familjarët e tyre